Prídte sa osobne presvedčiť o kvalite

img

Masívna stavba

s energetickým certifikátom A1

Pri stavbe tohto domu sme použili moderné stavebné postupy a technológie (betónový monolit so strateným debnením). Základy stavby sú odizolované penovým sklom s odvetraním, čo zabezpečuje dobrú stabilitu a izoláciu proti zemnému vlhku. Vďaka takémuto postupu vieme zabezpečiť maximálnu presnosť, kompaktnosť a trvácnosť stavby. Monolitický polymérbetón má vysokú kumulačnú schopnosť, čo je základný predpoklad pre nízkoenergetické domy.

Pri stavbe tohto domu bol kladený veľký dôraz na kvalitu a trvácnosť.

Minimálne náklady

A1 energetický certifikát tohto domu vám zaručuje minimálne náklady na bývanie. Dom má výborné tepelnoizolačné vlastnosti a vlastnú rekuperáciu vzduchu. V celom dome je samostatné podlahové vykurovanie v každej miestnosti.

Stavba a exteriér

Tieto moderné rodinné domy s tromi bytovými jednotkami sú postavene technológiou betónového monolitu za pomoci strateného debnenia o hrúbke 20cm. Fasáda domu je zateplená 20cm hrubým polystyrénom. Okenné výplne sú plastové 6 komorové okná s trojsklom, hodnota (U) celého okna je priemerne Uw=0,88 W/m2K . Strecha domu je železobetónová doska zateplená zvrchu strešným polystyrénom zn. Austrotherm o hrúbke 30 cm a pokrytá kvalitnou strešnou fóliou Fatrafol. Každý byt ma samostatnú terasu s osvetlením a elektrickou markízou a vodovodnou prípojkou. Každý byt obsahuje aj exteriérové žalúzie zn.PLASTEX.

Interiér

Vykurovanie je zabezpečené elektrickým podlahovým kúrením zn. INTERCLIMA so samostatnou reguláciou teploty v každej miestnosti. Ohrev TÚV je zabezpečený elektrickým boilerom zn. ELIZ. Každý byt tak isto obsahuje aj rekuperáciu vzduchu zn. VAILLANT, nakoľko je stavba certifikovaná energetickou triedou A1. V každom byte je dátový rozvod s rozvádzačom. Podlahy sú pokryte kvalitnými parketami zn. KRONO, interiérové dvere a zárubne sú od českého výrobcu BERGEN. Všetky kúpeľne majú osadené kvalitný taliansky a španielsky obklad zn. LEONARDO a BALDOCER. Všetky toalety sú zn. GEBERIT a sanitárne prvky ako batérie sú zn. GROHE. V domoch sú urobené vnútorné rozvody na internet a TV.

Maximálna presnosť stavby
Trvácnosť betónovej stavby
Nízka energetická náročnosť
Odvetranie a izolácia stavby penovým sklom
Energetický certifikát A1
Rekuperácia vzduchu

Prídte osobne na prehliadku bytu a presvedčte sa o kvalite stavby a prevedenia

DOHODNITE SI TERMÍN

0948 787 860